Системи управління RGB і комутації

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 701053

Ціну уточнюйте
- +380 (98) 608-96-05Менеджери
- +380 (66) 032-46-57Менеджери
Компанія займається реалізацією повного спектру світлових і комутаційних виробів, призначених для організації архітектурно-декоративного освітлення на будь-яких об'єктах.
У проектах компанії можуть використовуватися не тільки розроблені і створені нею вироби, а й ретельно протестований обладнання від інших виробників.
В якості джерела керуючого сигналу використовується автономний контролер або ж спеціально розроблене програмне забезпечення (ПО), встановлене на персональному комп'ютері або ноутбуці.
Сучасні системи управління освітленням виробництва IntiLED
Сучасні замовники, як правило, воліють використовувати динамічне підсвічування фасаду. А це означає, що проект архітектурного освітлення повинен включати не тільки світлове обладнання, а й високоякісну систему управління освітленням. Будь-які варіанти таких систем можна знайти серед продукції компанії "IntiLED". Серед них:
-
внутрішні контролери світильників;
-
системи управління освітленням на основі контролера BESTEN;
-
системи управління на базі контролерів з серії «К»;
-
системи управління на базі SUNLITE;
-
системи управління освітленням на основі ПК.
Робота кожної із зазначених систем проходить по різному алгоритмом, і всі вони можуть бути пристосовані під конкретний проект.
Якщо виникла необхідність в управлінні невеликою кількістю освітлювальних приладів, кількість яких не перевищує 100 штук, а транслювати на них потрібно не більше одного ефекту (наприклад, перелив або керування яскравістю), ідеальним варіантом стане найпростіша СУ (система управління). Для реалізації подібного проекту безпосередньо на об'єкті спеціаліст «прошиває» в контролер необхідний світловий ефект.
Часто виникає необхідність в управлінні світильниками на фасаді по групах. Якщо при цьому немає потреби в управлінні кожним світильником окремо, ідеально підійде СУ на основі контролера BESTEN. При її застосуванні кожна група освітлювальних приладів може використовуватися в трьох різних режимах роботи. При необхідності світильники можуть «переливатися», працювати в режимі «gradient fill» або «статичного світла». Можливим також є зміна яскравості і швидкості ефектів.
Система управління освітленням, що працює на базі контролера з серії «К» (наприклад, К3 DIN або K16-DMX), буває корисна, якщо потрібно налагодити адресне управління приладами на невеликому об'єкті (при цьому кількість каналів управління не повинно перевищувати 128). Завдяки цій системі можна програмувати сценарій організації світлодіодного підсвічування за допомогою персонального комп'ютера і керувати роботою світильників на місці за допомогою пульта. Використовуючи контролери, можна вибирати сценарій освітлення, регулювати яскравість і змінювати швидкість відтворення сценарію. Для створення сценаріїв і програмування контролера використовується конвертер USB-RS485, а також безкоштовне програмне забезпечення Virtual Light". Застосування такої системи управління відкриває широкі можливості для декорування та освітлення об'єктів будь-якого призначення. Адже з її допомогою можна створювати унікальні сценарії підсвічування і ефективно управляти ними, враховуючи вимоги і особливості конкретного проекту.
При роботі над освітленням середнього об'єкта (при наявності не більше 1024 каналів управління) і наявності необхідності програмувати власні сценарії і перемикати їх прямо на об'єкті без використання ноутбука або комп'ютера, краще всього використовувати систему управління на базі контролера SUNLITE. Її застосування дозволяє не тільки користуватися стандартними светодинамическими ефектами, вже наявними в програмі, а й завантажувати відео, зображення gif-анімацію. Раніше створені сценарії можна легко змінювати, не змінюючи при цьому исходник. Контролер підключається до ПК за допомогою USB-порту. Після цього потрібно просто запустити спеціальну програму "EASY STAND ALONE", що додається до СУ, вважати дані з пам'яті, змінити необхідні параметри і заново записати.
Завдяки системі управління на базі комп'ютера можна адресно управляти освітлювальними приладами, здійснювати візуалізацію сцен освітлення в реальному часі, використовуючи програму Intilight.
Вартість системи управління заснована на її можливостях. Широкий модельний ряд з широким діапазоном цін дозволяє кожному покупцеві знайти «свій» варіант, що ідеально підходить для конкретного проекту. Великий досвід і різноманітність світлового та комутаційного обладнання дає компанії "IntiLED" всі підстави для того, щоб гарантувати клієнтам оптимальне рішення будь-якого питання автоматизованого керування освітленням. Проекти компанії ефективно вирішують всі задачі архітектурно-декоративного освітлення.
Повний прайс-лист можна побачити тут Архітектурне освітлення світлодинамічне
Автономні світильники
Практично всі керовані світильники компанії "IntiLED" можуть працювати в автономному режимі. Необхідні світлові ефекти (кольоровий перелив, спалах, проста зміна кольорів тощо) програмується у внутрішньому контролері вироби. При включенні світильник буде працювати в заданому режимі.
Практична цінність автономного режиму невисока: подібні світильники найчастіше використовуються для натурного моделювання або тимчасової підсвічування, де кабелі і коробки управління зайві. Також автономне рішення буває доречно на режимних об'єктах.
Можливий варіант, при якому один з світильників є керуючим контролером для інших. Даний варіант дозволяє декільком підключених один до одного світильників працювати в режимі синхронного зміни кольору. Однак, цей метод можна вважати пережитком минулого, коли функціональні системи управління були занадто складні і дороги, і в даний час він практично не використовується.
Крок 1. Спеціаліст вбудовує необхідний світловий ефект світильники
Крок 2. Світильники відтворюють заданий світловий ефект на об'єкті
Приклад задачі: керувати світильниками на будівлі по групам (наприклад, група світильників над входом, під козирком, на самому фасаді), без необхідності управління кожним світильником окремо.
Пропоноване рішення: Система управління BESTEN
Склад: ПДУ, контролер
Технічні характеристики:
-
Дозволяє управляти як монохромними, так і RGB і RGBW-світильниками.
-
Підтримує 3 режими роботи: перелив, gradient fill, статичний світ.
-
Один ПДУ здатний працювати з 10 контролерами.
-
Корпус виконаний із пластмаси, клас захисту IP20.
Функціонал:
Контролер програмується номером від 1 до 10 і прив'язується до відповідної кнопки на ПДК. Т. о. утворюється до 10 асинхронно керованих груп. У кожній групі можна задати один з трьох режимів роботи (перелив, gradient fill, статичний світ). У ефектів перелив і gradient fill є можливість змінювати яскравість і швидкість ефекту. Статичний світ можна встановлювати, використовуючи сенсорне кільце або регулюючи яскравість кожного каналу.
Плюси системи:
-
Приємний зовнішній вигляд, висока якість виконання і матеріалів.
-
Простота для кінцевого користувача.
-
2 DMX простору у кожного контролера дозволяє підключити до 340 RGB світильників (2 х 170 світильників).
-
Не потрібно додаткове джерело живлення, живлення 220 В.
Контролер Sunlight
Технічні характеристики:
-
2 DMX-простору, що дозволяє асинхронно управляти 1024 монохромними світильниками (2х512), або 340 RGB світильниками (2х170), або 256 RGBW світильниками (2х128).
-
Кількість світлових програм ― 495.
-
Автономна пам'ять ― miniSD.
-
Напруга живлення ― 9 В (прямий струм)/300 мА.
-
Вхідний роз'єм ― XLR 5pin-F.
Функціонал:
Контролер дозволяє управляти всіма типами DMX сумісних світильників. У програмі є набір стандартних ефектів, як градієнт, біжить вогонь і т. п. Також можна завантажувати картинки, відео і gif анімацію.
Порядок роботи: Спочатку робиться файл розстановки світильників, потім світильники монтуються на фасаді відповідно з адресами, потім пишуться сценарії світлодіодного підсвічування. В даному випадку сценарії залишаються не в керуючому комп'ютері, а записуються в пам'ять контролера. Вмикати/вимикати/перемикати сценарії можна кнопками, за таймером, з пульта, дистанційним замиканням контактів. Для зміни раніше записаних сценаріїв не обов'язково мати оригінал. Досить підключити контролер до ПК через USB порт, запустити EASY STAND ALONE, вважати інформацію з пам'яті, внести необхідні зміни і записати назад.
Плюси системи:
-
Безкоштовне, зручне та зрозуміле для користувача програмне забезпечення.
-
Велика кількість можливостей для оперативного управління.
-
Виключена ймовірність крадіжки ноутбука/нетбука.
Контролери серії K
Приклад задачі: адресно управляти світильниками на невеликому об'єкті (до 128 каналів управління), щоб була можливість програмувати сценарії з комп'ютера, а на місці управляти світильниками з пульта.
Пропоноване рішення: Контролери серії «К»: К3 DIN і K16-DMX
Склад: контролер, ІЧ ПДК, безкоштовне З «Virtual Light» + додатково БЖ 12В або 24В, потужність від 1Вт.
Технічні характеристики:
-
К3 DIN підтримує 64 каналу управління, тобто дозволяє управляти 64 монохромними світильниками, 21 ― RGB, 16 ― RGBW світильниками. К16-DMX підтримує 128 каналів управління, тобто дозволяє управляти 128 монохромними світильниками, 42 – RGB, 32 ― RGBW.
-
Корпус контролера – пластиковий, IP20.
-
Пам'ять контролера – до 32 сценаріїв.
-
Дальність дії пульта – до 10 метрів.
-
Вхідний роз'єм ― гвинтовий клемник.
Функціонал:
Контролери дають змогу здійснювати вибір виконуваного сценарію, зміна його загальної яскравості і швидкості відтворення. Існує два варіанти перемикання сценаріїв: послідовне програвання всіх сценаріїв від 1 до 32 і постійне відтворення (зациклення) одного обраного сценарію. Вибір одного сценарію здійснюється натисканням відповідної кнопки на пульті ДУ, кількість сценаріїв доступних для вибору обмежена кількістю кнопок: їх 15, тобто вибрати можна тільки 15 перших сценаріїв з 32 записаних. В режимі послідовного програвання відтворюються всі 32 сценарію.
Порядок роботи: Створення сценаріїв і програмування контролера здійснюється за допомогою конвертера USB-RS485 і ЗА "Virtual Light". Для зміни сценарію необхідно мати исходник, внести необхідні зміни і заново прошити контролер. Це може бути здійснено як силами відділу технічної підтримки IntiLED, так і замовником самостійно (потрібно додатково придбати конвертер).
Плюси системи:
-
Простота для кінцевого користувача.
-
Можливість створення власних сценаріїв.
-
Монтаж на DIN рейку.
Системи управління на базі ПК
Системи управління на базі ПК підходять як для управління великою кількістю світильників на фасаді, так і для управління медиафасадами.
Будь-яка система управління на базі ПК складається з 4 компонентів:
-
Софт
-
Комп'ютер
-
Інтерфейс
-
Комутаційне обладнання
ЗА Intilight
Ідеально підходить для архітектурно-художнього освітлення великих будівель (до 3000 світильників), однак не підходить для управління медиафасадами.
Програмне забезпечення Intilight дозволяє:
-
застосовувати довільні цветодинамические ефекти для всіх світильників або для окремо вибраних груп світильників;
-
створювати, зберігати і редагувати сценарії світлодіодного підсвічування довільної тривалості, що складаються з довільної кількості цветодинамических ефектів;
-
накладати ефекти один на одного;
-
вибирати колірну гамму підсвічування, її насиченість, яскравість;
-
переглядати створений сценарій світлодіодного підсвічування в режимі реального часу;
-
за допомогою прикладних програм здійснювати тестування і налаштування світильників "IntiLED";
-
здійснювати автоматичне вкл/викл світильників, зміну сценарію за розкладом (за допомогою додаткового ПЗ);
-
перемикати сценарії з клавіатури.
Прайс-лист систем управління і комутації
Найменування | Роздрібна ціна, USD, З ПДВ | категорія вироби | Управління | Габарити, мм | Вага, кг |
![]() |
Контролер з ІЧ ПДК для керування світильниками по протоколу DMX (64 каналу управління, до 21 RGB світильника), призначений для установки на DIN-рейку; Ступінь захисту IP 20; напруга живлення 220V AC | ||||||
Блок управління K3 DIN | 329 | B | 105 х 60 х 35 | ||||
![]() |
Контролер з ІЧ ПДК для керування світильниками по протоколу DMX (128 каналів управління, до 42 RGB світильників); Ступінь захисту IP 20; напруга живлення 24V DC (потрібен блок живлення) | ||||||
Блок управління K 16 | 439 | B | 115 х 100 х 35 | ||||
![]() |
Контролер з ПДУ для керування світильниками по протоколу DMX (до 340 RGB світильників). Управління монохромними, RGB і RGBW світильниками; 3 режими роботи: статичний, перелив, gradient fill; Ступінь захисту IP 20; напруга живлення 220V AC. | ||||||
Блок управління Besten | 634 | B | 175 х 40 х 25 | 0,2 | |||
![]() |
Компактний блок керування DMX (до 340 RGB світильника) з попередньо встановленими ефектами і можливістю завантаження додаткових сценаріїв у т. ч. з підтримкою анімації, зображень, відео. Методи управління: хутро.кнопки, сухі контакти, годинник, ІЧ пульт. Блок живлення в комплекті. | ||||||
Блок управління Sunlite Slessa U7 | 1328 | B | 90 х 80 х 40 | ||||
![]() |
Система управління на базі нетбука: нетбук, ПО, набір комутаційного обладнання (розраховується і поставляється окремо). Можливість самостійного створення цветодинамических сцен і сценаріїв, збереження раніше створених сценаріїв. | ||||||
Система управління на базі нетбука | 1215 | B | 260 х 180 х 30 | 1,2 | |||
![]() |
Система управління на базі промислового комп'ютера: промисловий комп'ютер LED-iPCe (температура експлуатації від 0 до +50С, IP40), ПО, набір комутаційного обладнання (розраховується і поставляється окремо). Можливість самостійного створення цветодинамических сцен і сценаріїв, збереження раніше створених сценаріїв. | ||||||
СУ на базі промислового ПК LED-iPCe | за запитом | З | 132 х 96 х 38 | 0,5 | |||
![]() |
Система управління на базі промислового комп'ютера: промисловий комп'ютер LED-iPCr (температура експлуатації від -40 до +70С, IP30), ПО, набір комутаційного обладнання (розраховується і поставляється окремо). Можливість самостійного створення цветодинамических сцен і сценаріїв, збереження раніше створених сценаріїв. | ||||||
СУ на базі промислового ПК LED-iPCr | за запитом | З | 81 х 135 х 110 | 1,4 | |||
Пристрої комутації | |||||||
![]() |
Пристрій для перетворення USB-інтерфейсу RS485. IP20. | ||||||
Конвертер MCC-05-6000(5Mb) | 119 | B | 95 х 45 х 40 | 0,1 | |||
Конвертер MCC-05-6000(250kb) | 119 | B | 95 х 45 х 40 | 0,1 | |||
![]() |
Пристрій для перетворення високошвидкісного інтерфейсу в DMX-сигнал. IP65. | ||||||
Розгалужувач Splitterbox DMX REPEATER | 267 | B | 210 x 120 x 55 | 0,4 | |||
Розгалужувач Splitterbox DMX | 267 | B | 210 x 120 x 55 | 0,4 | |||
Розгалужувач Splitterbox HISPEED | 177 | B | 156 x 89 x 55 | 0,3 | |||
Розгалужувач Splitterbox DMX TUBE | 177 | B | 156 x 89 x 56 | 0,3 | |||
![]() |
Пристрої для підключення керованих світильників серій IntiTOP, IntiSPOT, IntiTWIN, IntiSTARK до лінії управління (харчування). IP65. | ||||||
комутатор NODE 2 | 130 | B | 163 x 105 x 55 | 0,3 | |||
комутатор NODE 2-1 | 130 | B | 115 x 65 x 55 | 0,2 | |||
комутатор DMX-POWER-BOX | 241 | B | 115 x 65 x 55 | 0,2 | |||
![]() |
Диммер - пристрій регулювання величини світлового потоку, управління ІК-пультом. IP20 | ||||||
Блок керування LED-Dimmer/005 | 177 | B | 115 x 57 x 35 | 0,1 | |||
![]() |
Розгалужувач лінії DMX сигналу. IP20 | ||||||
DMX-розгалужувач | 124 | B | 280 х 175 х 75 | 3,5 | |||
![]() |
Пристрій для ретрансляції сигналу інтерфейсу RS-485. IP65. | ||||||
Підсилювач RS-485 | 175 | B | 58 x 35 x 104 | 0,2 | |||
![]() |
Пристрій для підключення світильників IntiTUBE до лінії управління. IP65. | ||||||
Адаптер RS-485 TUBE | 103 | B | 58 x 35 x 104 | 0,2 | |||
![]() |
Кабель-подовжувач для комутації світильників IntiTUBE, 1-10м | ||||||
Кабель-подовжувач KU1/004 | 8 | B | 1 m | 0,05 | |||
Кабель-подовжувач KU1/004-01 | 13 | B | 2 m | 0,05 | |||
Кабель-подовжувач KU1/004-02 | 15 | B | 3 m | 0,05 | |||
Кабель-подовжувач KU1/004-03 | 17 | B | 4 m | 0,05 | |||
Кабель-подовжувач KU1/004-04 | 19 | B | 5 m | 0,05 | |||
Заглушка кабельна ZL3/001 | 6 | B |
Основні | |
---|---|
Виробник | Intiled |
Країна виробник | Білорусь |
Користувацькі характеристики | |
Тип освітлення | Світлодіодна динамичиеская підсвічування |
Колір світіння | RGB |
Колірна гамма | RGB |
Режим роботи | Динамічний |
Кількість режимів світіння | 20 |
Напруга | 220 В |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Можливості поставок: 50 шт./тиждень
- Спосіб упаковки: картон, пінопласт