Продавець SunPower розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
36 відгуків
SunPower - сделано с умом! Светодиодные системы, электрическое отопление и солнечная э/э
+380 (44) 578-22-84
Адміністрація
+380 (98) 608-96-05
Менеджери
+380 (66) 032-46-57
Менеджери

Бактерицидні рециркулятори

Тут ви знайдете бактерицидні ультрафіолетові рециркулятори повітря, виготовлені в Україні.

Рециркулятори Sunpower Rex володіють усіма необхідними дозвільними документами, як обладнання медичного призначення.

Включені до переліку протиепідемічних засобів Міністерства охорони здоров'я України.

Використовуються для безпечного кварцування (знезараження) повітря в приміщеннях і транспортних засобах. Як у відсутності, так і в присутності людей.

Безпечні для людини, тварин і рослин. Не вимагають провітрювання.

Укомплектовані якісними безозоновими бактерицидними лампами Philips / Osram низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон). Довжина хвилі випромінювання відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращому поглинанню ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого бактерії, мікроби і віруси (в т.ч. COVID-19) гинуть.

Ресурс ефективної роботи не менше 8000 годин.

Для економії коштів і часу, що витрачаються на хімічні антисептики, спецодяг і роботу по дезінфекції, пропонуємо БАКТЕРИЦИДНІ безозонові рециркулятори ПОВІТРЯ. Вони не шкодять здоров'ю, не є токсичними для людей, не псують поверхні, не вимагають витрат на спецодяг та утилізацію, на роботу з нанесення і миття поверхонь, як це відбувається із застосуванням антисептиків. При цьому безозонові бактерицидні рециркулятори дешеві в експлуатації і надійні в дезінфекції. Вони оптимальні для швидкого (5-10 хвилин) і постійного знезараження повітря в приміщеннях. Можна робити це НАВІТЬ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ЛЮДЕЙ в цих приміщеннях.

Коротка довідка про шкоду озону.
В результаті дезінфекції звичайною кварцовою лампою повітря збагачується озоном, який при перевищенні гранично допустимої концентрації токсичний внаслідок високої окислювальної здатності. Тому після кварцування приміщення слід провітрювати. Режим безперервної роботи звичайної кварцової лампи становить не більше 30 хвилин з наступною перервою не менше 15 хвилин.
Вплив озону на організм може призводити до передчасної смерті, так як він пошкоджує тканини органів дихання, а при впливі на холестерин в крові людини утворює нерозчинні форми, що призводять до атеросклерозу. При тривалому впливі озон пошкоджує чоловічі статеві клітини і перешкоджає їх утворенню. При довгому знаходженні в середовищі з підвищеною концентрацією озону цей газ може стати причиною чоловічого безпліддя.

Натомість, БАКТЕРИЦИДНІ БЕЗОЗОНОВІ лампи НЕ утворюють озон в токсичних концентраціях, так як увіолеве або борне скло лампи відфільтровує озонову спектральну лінію 185 нм. Після роботи цієї лампи поблизу неї можлива короткочасна присутність запаху озону, але в цих кількостях озон НЕ шкідливий для людини і запах зникає через кілька хвилин. Після роботи таких ламп провітрювати приміщення не обов'язково. Вартість цих ламп дещо вища озонових. Але ресурс роботи теж в 3-4 рази більше. Також в безозонових лампах в кілька разів менше ртуті, ніж в озонових. Такі лампи застосовуються в країнах Європи, так як вважаються найбезпечнішими серед бактерицидних ламп. А використання озонових ламп в Європі заборонено директивами ВООЗ і урядами провідних країн світу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner